فرم ثبت نام انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

فهرست مطالب

فرم رزرو و ثبت نام انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

رشته : تجربی ، انسانی ، ریاضی ، زبان

ENTEKHAB – وصال کنکور می توانید نتایج درخشان انتخاب رشته کنکور 1401 که توسط آکادمی ما انجام شده را انتهای صفحه ببنید

می توانید نتایج درخشان انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ که توسط آکادمی ما انجام شده را انتهای صفحه ببنید

[contact-form-7 id=”3637″ title=”انتخاب رشته”]


دانش آموز و والدین عزیز ما هیچ تضمینی در مورد قبولی شما نخواهیم داد! چراکه قبولی شما بستگی به رتبه و ظرفیت دانشگاه ها دارد. اما متعهد هستیم که بهترین رشته و دانشگاه ممکن را با جدید ترین مِتُد انتخاب رشته برای شما انتخاب کنیم.

 


انتخاب رشته توسط چه کسی انجام میشه ؟

انتخاب رشته شما توسط مشاورین آکادمی وصال کنکور انجام میشه و در نهایت با نظارت استاد وصالی خانواده و خود دانش آموز نهایی میشه .


✅ برای انتخاب رشته حتما باید مشاوره بگیریم ؟

جواب : خیر اگر خودتون کامل به مفاهیم انتخاب رشته آگاهی دارید می تونید انجام بدید . اما اگر استرس دارید و با مفهوم انتخابا نیستید و از آینده رشته ها و نوع دانشگاه ها خبر دار نیستی باید با مشاور مشورت کنی.


انتخاب رشته بر چه اساسی و چگونه انجام میشود؟

انتخاب رشته شما منطبق بر جدیدترین الگوریتم های چیدمان رشته ها و بر اساس الگوریتم بومی گزینی که شامل کشوری ، قطبی ، ناحیه ای، استانی رشته های تحصیلی انجام میشه و تمامی مراحل انتخاب رشته به کمک هوش مصنوعی ، دانش آموز ، خانواده دانش آموز و استاد وصالی پیش میره.


✅بعد از ثبت نام چیکار باید بکنم ؟ خدمات شما چیه ؟

۱- از اعتماد شما ممنونم بدون شک اینکه الان اینجا هستی نشون دهنده پرسجوی فراوانه و انتخاب رشته شما توسط عباس وصالی با پنح سال سابقه مشاوره و انتخاب رشته انجام میشه.


۲- بهتره اگر می دونی کنکور خوب بوده و یا قصد پشت کنکور موندن نداری توصیه میکنم الان انتخاب رشته ت رو رزرو کنی که ظرفیت به اتمام نرسه،

و اگر به هر دلیلی بعد از اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۱ از انتخاب رشته منصرف شدی هزینه ای که پرداخت کردی رو در هفته اول شهریور ماه کامل پس میگیری.(به علت فرایند انتخاب رشته واریز مبالغ کنسلی هفته اول شهریور انجام می شود.)


تعهدات وصال کنکور در قبال شما :

۱- بعد از ثبت نام در طرح انتخاب رشته به صورت خودکار و سیستمی داخل لیست قرار می گیری و به هیچ عنوان انتخاب رشته از طرف من لغو نمیشه.


۲- بعد از رزرو و تکمیل ظرفیت بهتون اطلاع میدیم (تقریبا اول مرداد) و عضو یک کانال VIP  میشی که در اونجا درمورد مفاهیم انتخاب رشته :
دانشگاه دولتی : روزانه – شبانه تفاوت ها و شباهت ها و هزینه ها و..


  • دانشگاه پیام نور
  • دانشگاه آزاد
  • دانشگاه های فرهنگیان
  • تجربه خوابگاه و شهر های مختلف ایران
  • انتخاب ها و رشته های مختلف بهت پادکست و فایل و عکس میفرستم تا کامل در جریان انتخاب رشته قرار بگیری.

۳- فرصت داری بدون هیجان و استرس اطرافیان این مدت منطقی به انتخاب هات فکر کنی.

۴- یک هفته قبل از اعلام نتایج همه شما می تونید تمام سوالات خودتونو بپرسید از شخص استاد وصالی و تا زمان اعلام نتایج شما سوال بی جواب براتون نمونه!


۵- در صورت لزوم و درخواست شما در فرایند انتخاب رشته  وبعد از اعلام نتایج با والدین شما تماس میگیرم و مشورت میکنیم .

۶- تمام خدمات و تعهدات بالا برای افرادی که رزرو کردند ارائه میشه، حتی با فرض لغو رزرو و درخواست شما مبنی بر کنسل کردن انتخاب رشته بعد از اعلام نتایج….


خب، حالا نتایج اعلام میشه ، اینجا چه ساز و کاری از سمت ما به شما پیشنهاد میشه و ادامه ی مسیر به چه صورته؟؟ 
۱_ حالا که رتبه ها اعلام شدند، شما باید تصمیمتون رو بگیرید که قصد انتخاب رشته دارید یا خیر!
۲_ با توجه به اینکه محرومیت برداشته شده بهترین کار اینکه شانس خودتو امتحان کنی ! من یه شاگرد پارسال با رتبه ۲۲ هزار داشتم که قصد انتخاب رشته نداشت اما براش انجام دادیم فرهنگیان قبول شد ! پس شانس خودتو امتحان کن چیزیو از دست نمیدی.


۳_ به دلیل فشردگی تایم در ایام انتخاب رشته، در صورتی که قصد انتخاب رشته داری سریعا به ما اطلاع بده مشاور هامون باهات تماس بگیرن و درمورد انتخاب ها و اولیت های شما صبحت میکنیم و  انتخاب رشته شما انجام میشه و بعدش هم هر سوالی داشتی پشتیبانی رایگان داریم جواب میدیم.


 

۴- بعد از اسخراج کد رشته محل ها برای شما می تونید با خانواده و یا هر فرد با سوادی برسی کنید و من براتون تغییرش میدم (تا ۳ بار) اما دقت کن که انتخاب هایی که من انجام میدم بیشتر به دنبال منفعت خودته و ممکنه مورد علاقه تو باشه یا نباشه اما شک نکن در نهایت هر انتخابی که تو بخوای انجام میدیم و من همه چیزو برات شفاف و صا دقانه میگم. انتخاب رشته انسانی نهم


۵- به دلیل مسائل قانونی از وارد کردن کد رشته ها داخل سایت سنجش معذروم اما  حتما  آموزش کامل در اختیارت میزارم خودت بتونی کد رشته هارو وارد کنی و حتی ویرایش کنی .

۶- توصیه میشه زمان انتخاب رشته از تغییر بیش از حد لیست خودداری کنی .

هر  سوال یا مشکلی داشتی ازم بپرس تلگرام.


انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ -مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی و انسانی

 


مونه رضایت دانش آموزان از استاد وصالی 

%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87 %D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8 %D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87 1 – وصال کنکور می توانید نتایج درخشان انتخاب رشته کنکور 1401 که توسط آکادمی ما انجام شده را انتهای صفحه ببنید

%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87 %D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8 %D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87 2 – وصال کنکور می توانید نتایج درخشان انتخاب رشته کنکور 1401 که توسط آکادمی ما انجام شده را انتهای صفحه ببنید

انتخاب رشته کنکور 1402
انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

 

دفترچه انتخاب رشته انسانی ۱۴۰۲-تخمین انتخاب رشته تجربی -دلایل انتخاب رشته انسانی تجربی -انتخاب رشته کنکور نی نی سایت

مقاله های مشابه

اشتراک گذاری مقاله در:

Telegram
WhatsApp
Print
Email

امتیاز شما به این مقاله چند است؟

یک دیدگاه

Skip to content