راهنمای انتخاب رشته ۱۴۰۱ انسانی + دفترچه

فهرست مطالب

راهنمای انتخاب رشته ۱۴۰۱ انسانی + دفترچه انتخاب رشته انسانی ۱۴۰۱

راهنمای انتخاب رشته 1401 انسانی + دفترچه انتخاب رشته انسانی 1401
راهنمای انتخاب رشته ۱۴۰۱ انسانی + دفترچه انتخاب رشته انسانی ۱۴۰۱

رشته های پرطرفدار گروه علوم انسانی کنکور ۱۴۰۱کدام اند؟


رشته های انتخاب رشته انسانی ۱۴۰۱ از رشته هایی هستند که همانگونه که از نامشان پیداست به صورت مستقیم با جوامع مدنی و علوم انسانی و جنبه های شخصیتی و فلسفی در ارتباط هستند و همین باعث اهمیت این رشته ها در سطح جامعه می باشد.


از پرطرفدارترین رشته های کنکور علوم انسانی ۱۴۰۱ می توان به رشته های دانشگاه فرهنگیان ،  روانشناسی، مدیریت، حقوق و حسابداری، اقتصاد و .. اشاره نمود که بیشترین متقاضی را در گروه انسانی به خود اختصاص می دهند.


زیر گروه رشته های انتخاب رشته انسانی ۱۴۰۱ با هم متفاوتند!!

نکته قابل توجه در مورد رشته های گروه انسانی این است که بر خلاف سایر گروه ها که معمولا رشته های پرطرفدار در یک یا دو زیرگروه خاص قرار دارند در این گروه رشته های پرطرفدار در زیر گروه های مختلف تقسیم شده اند و هرکدام در زیر گروه خاصی با ضرایب دروس خاص آن زیر گروه قرار دارند.

به عنوان مثال


به عنوان مثال رشته حقوق در زیر گروه ۱ و رشته حسابداری در زیرگروه ۳ قرار دارد. بنابراین باید هنگام انتخاب رشته به رتبه داوطلب در زیر گروه مربوط به کدرشته محل انتخابی توجه نمود و رتبه و تراز زیر گروه ملاک پذیرش خواهد بود.

زمان و سایت انتخاب رشته کنکور انسانی ۱۴۰۱


معموولا بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱ انتخاب رشته کنکور نیز در سایت اتخاب رشته انسانی sanjesh.org آغاز و انتظار می رود تاریخ دقیق انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ از حدود ۱۵ مرداد ماه شروع شود.

نحوه و شرایط انتخاب رشته سراسری انسانی ۱۴۰۱


پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری انسانی ۱۴۰۱از طریق سایت سازمان سنجش دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی ۱۴۰۱ بر روی سایت قرار می گیرد و پس از مطالعه کامل دفترچه و در نظر گرفتن نکات گفته شده و گفت و گو با مشاوران برای ترتیب قرار دادن دادن اولویت ها و کد رشته محل ها در تاریخ اعلام شده از سوی سازمان سنجش که از طریق سایت وصال کنکور مشاور تخصصی اننتخاب رشته انسانی نیز اطلاع رسانی می شود به سایت سازمان سنجش مطالعه نمایید.

گروه چت کنکوری تلگرام پرسش و پاسخ – وصال کنکور رشته های انتخاب رشته انسانی 1401 از رشته هایی هستند که همانگونه که از نامشان پیداست به صورت مستقیم با جوامع مدنی و علوم انسانی و جنبه های شخصیتی و فلسفی در ارتباط هستند و همین باعث اهمیت این رشته ها در سطح جامعه می باشد.

پس از ورود به سیستم انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ سایت سنجش و صفحه شخصی خود اقدام به انتخاب حداکثر۱۵۰کد رشته انسانی محل نمایید، شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی نیز مجاز شدن در زیرگروه ها بر اساس کارنامه منتشر شده کنکور ۱۴۰۱ می باشد.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته 1401 انسانی
انتخاب رشته رایگان رشته انسانی در کنکور ۱۴۰۱

 

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱
دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی
دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی
دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی
دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر
دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان
دفترچه پیوست انتخاب رشته
اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته کنکور

دفترجه انتخاب رشته ۱۴۰۱ بعد از انتشار در سایت سازمان سنجش در این مکان قرار خواهد گرفت.


برای رزرو مشاوره انتخاب رشته تخصصی انسانی ۱۴۰۱ به اینستاگرام مراجع کنید :

مشاور اینستا برای انتخاب رشته ۱۴۰۱ 

یکی از پر هیجان ترین روز های یک کنکوری روز های اعلام نتایج کنکور است. امیدوارم این هیجان برای شما همراه با شادی باشد اما معمولا این نگرانی و استرس وجود دارد که بتوانیم بهترین رشته را با رتبه ای که بدست آوردیم قبول بشیم و هر رتبه ای خوشحالی ، غم و استرس های خودشو داره. بهترین


اتفاق وجود یک مشاور تحصیلی با تجربه ، حرفه ای و متخصص که به دور از هیجانات ، شما را از اشتباهات دور کند و به سمت رشته هایی هدایت کند که بر اساس رتبه شما بهترین اتفاق باشد، چندین ساعت کار روانشناسی و آموزشی و خودشناسی که با شما انجام میشود در کنار یک مشاور با تجربه می تواند انتخاب رشته ای رو رقم بزند که کمترین افسوس و پشیمانی را در آینده داشته باشید.

مشاور تلفنی انتخاب رشته
مشاوره تلفنی انتخاب رشته با تضمین کیفیت

نرم افزار انتخاب رشته انسانی ۱۴۰۱ – انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ -دفترچه انتخاب رشته ۱۴۰۰ -انتخاب رشته دانشگاه آزاد

مقاله های مشابه

اشتراک گذاری مقاله در:

Telegram
WhatsApp
Print
Email

امتیاز شما به این مقاله چند است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Skip to content