شبکه گسترده تقلب آیا در کنکور دی ۱۴۰۱ تکرار می شود؟

فهرست مطالب

شبکه گسترده تقلب آیا در کنکور دی ۱۴۰۱ تکرار می شود؟

⭕️ شبکه گسترده تقلب در کنکور چطور کار می‌کند؟/ انواع هندزفری‌های نامرئی از یک تا ١٢ میلیون/ انتشار پاسخ سوالات ۵ تا ٢٠ دقیقه پس از شروع آزمون

شبکه گسترده تقلب آیا در کنکور دی 1401 تکرار می شود؟
شبکه گسترده تقلب آیا در کنکور دی ۱۴۰۱ تکرار می شود؟

🔹گروه‌های تقلب، به دستگاه‌های الکترونیکی جدیدی مجهز شده‌اند تا دانش‌آموزان سر جلسه امتحان به‌محض فرستادن سوالات، آن را دریافت کنند.
🔹یکی از معروف‌ترین این فروشگاه‌ها، فهرست بلندبالایی از قیمت این ابزارها را روی خروجی سایت‌اش قرار داده و انواع هندزفری‌های نامرئی را از یک‌میلیون تومان تا بیش از ١٢ میلیون تومان می‌فروشد؛ وسیله هرچقدر پیشرفته‌تر و کوچک‌تر‌ با کیفیت صدای بالاتر، گران‌تر.

[feed url=”https://vsalkonkor.ir/feed/” number=”5″]

🔹در این سایت یک هندزفری نامرئی طرح گل‌سر، یک میلیون و ٣۴۴هزار تومان، هندزفری نامرئی مدل پاک‌کن (B5) ١٠ میلیون و ٨٠٠ هزار تومان و ۶ میلیون و ٧٩٩هزار تومان، هندزفری نامرئی مدل سیم‌کارتی طرح ریموت، ٧ میلیون و ٢٠٠ هزار تومان، هندزفری مدل بلوتوثی طرح پاک‌کن، سه میلیون و ١٠٠ هزار تومان و ١٢ میلیون و ٣۴٠ هزار تومان، هندزفری نامرئی مینی‌کارت، ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، هندزفری طرح ریموت بلوتوثی ٣ میلیون و ٨٠٠ هزار تومان.

🔹رصدکنندگان کانال‌های فروش سوال می‌گویند، از ابتدای برگزاری امتحانات نهایی، به‌طور متوسط ۵ تا ٢٠ دقیقه پس از برگزاری آزمون سوالات منتشر شده است.
🔹از میان تمام رشته‌ها، بیشترین تقاضا برای دستیابی به سوالات علوم تجربی است، پس از آن رشته علوم انسانی و کمترین تقاضا هم برای رشته ریاضی.

دانش آموز کنکور ی انسانی عزیز :
اگر به مشاوره و برنامه ریزی ویژه نیاز داری همین الان به پیج من بیا و سوالاتت رو بپرس
لینک پیج اینستاگرام مشاور انسانی 

مقاله های مشابه

اشتراک گذاری مقاله در:

Telegram
WhatsApp
Print
Email

امتیاز شما به این مقاله چند است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Skip to content